Preloader Close
SOM Tİcaret Merkezİ 3

Ticari Alanlar İle Kazanmaya Hemen Başlayın!

İş dünyasında başarıyı yakalamak için Som Ticaret Merkezi tam da ihtiyacınız olan yer! Başakşehir'in merkezinde bulunan modern ve işlevsel ticari alanlarımız, hayalinizdeki işi kurmanız için ideal bir fırsat sunuyor. Som Ticaret Merkezi'nde yerinizi ayırtarak, işiniz için en doğru adımı atabilir ve ticaretteki potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Bu heyecan verici yolculukta başarıyı yakalarken, duygusal tatmin ve memnuniyet de elde edeceksiniz. Hayalinizdeki işe adım atmak için Som Ticaret Merkezi sizleri bekliyor!

SOM TİCARET MERKEZİ 3

TİCARETİN KALBİ

Ticaretin kalbi, Başakşehir'de atıyor! Som Ticaret Merkezi, iş dünyasının heyecan verici yolculuğuna başlamak isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Modern tasarımı ve avantajlı konumuyla Som Ticaret Merkezi, işinizin başarısına duygusal bir katkı sağlar. Siz de ticaretin nabzını SOM'da tutun!

SOM TİCARET MERKEZİ 3

İşinizi Büyütün Kazancınızı Artırın

İşinizin büyümesi ve kazancınızın artması için Som Ticaret Merkezi size kapılarını açıyor! Başakşehir'in iş ve ticaret merkezi olan Som'da, modern ve işlevsel alanlarla donatılmış ticari mekanlar sizi bekliyor. Burada, işinizi büyütmenin heyecanıyla dolu bir yolculuğa çıkacak ve duygusal tatminle başarıya ulaşacaksınız. Som Ticaret Merkezi'nde adım atın, işinizin potansiyelini keşfedin!
HEMEN BAŞVUR

Satış Ofisi

Kayabaşı, Kayaşehir Blv, 34494 Başakşehir/İstanbul

Telefon : 444 67 66

Som Yapı 1989 yılında kurulmuş olup, müşterilerine , güvenli ve huzurlu yaşam alanları inşa ederek, kalite ve estetiğin bir arada sunulduğu yapılara imza atmaktadır.

Hızlı Bağlantılar

2024© SOM Yapı Tüm hakları saklıdır.

Go To Top